Drodzy Rodzice!

Zdarzają się takie chwile, kiedy marzycie o wolnym wieczorze lub całej nocy, jednak nie chcecie znów podrzucać swojej pociechy kochanej babci.

Akademia Happy Kids wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom

Poszerzamy naszą dotychczasową ofertę o  cykl

Magicznych Nocy na naszej Sali Zabaw.

Magiczne Noce to propozycja całonocnej zabawy i opieki w różnych grupach wiekowych. W trakcie tych fascynujących spotkań najmłodsi będą mieli okazję spędzić wspaniale czas z rówieśnikami na Sali Zabaw oraz wziąć udział w wielu grach i konkursach prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Zdając sobie jednak sprawę z wysokich oczekiwań stawianych przez dzieci, gwarantujemy różne realizacje każdej organizowanej nocy.

Chcąc umożliwić Państwu wyjście na najróżniejsze bale okolicznościowe (które będą organizowane w naszym clubie Euforia), planujemy dostosowanie dat tych imprez do kalendarza przyjęć organizowanych w naszym Clubie Euforia dla dorosłych.

Magiczne Noce to mnóstwo atrakcji, oto niektóre z nich:

 • korzystanie z Sali Zabaw Akademii Happy Kids;
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnych animatorów;
 • troskliwa opieka od 19.00 do 10.00 rano;
 • malowanie buziek;
 • kolacja i śniadanie w cenie;
 • zajęcia artystyczne;
 • czytanie bajek na dobranoc;
 • spotkania z ciekawymi ludźmi;
 • każda noc to fascynujący nowy temat – zabawa halloweenowa, andrzejkowa, sylwestrowa, a także noce hinduska, afrykańska i wiele, wiele innych;

Magiczna Noc dla dzieci 08.01.2013r.

Jeżeli marzy Wam się wolny wieczór lub nawet cała noc, a chcecie, żeby Wasze dzieci w tym czasie znajdowały się pod najlepszą opieką i przeżyły niesamowity czas z rówieśnikami nasza oferta będzie dla Was idealna.

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia do wzięcia udziału w fantastycznej Karnawałowej Magicznej Nocy z pączkiem, która odbędzie się z 08.02 na 09.02. 2013r. (z piątku na sobotę)

Jest to propozycja całonocnej zabawy i opieki nad dziećmi prowadzona przez doświadczonych wychowawców.

W tą szczególną noc przeżyjemy karnawałowe szaleństwa taneczne przy dziecięcych rytmach, będziemy samodzielnie tworzyć własne maski karnawałowe, wybierać Małą Miss oraz Małego Mistera Karnawału, a także brać udział w wielu konkursach i zabawach z nagrodami.

Dodatkową atrakcją tej Magicznej Nocy będzie wspólne pieczenie pysznych pączusiów, które potem samodzielnie zjemyJ

Cena za 15 godzin pobytu dziecka w Akademii Happy Kids na Karnawałowej Magicznej Nocy,  łącznie z wszelkimi atrakcjami to tylko 149zł.

Aby zapisać dziecko na Karnawałową Magiczną Noc w Akademii Happy Kids należy:

 1. 1.dokonać zgłoszenia telefonicznie

tel. 502 02 22 12

 1. 75 64 22 022 w godzinach 08.00 – 16.00

lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. 2.Wpłacić co najmniej 50 zł zaliczki
 2. 3.Wypełnić kartę zgłoszenia dziecka na Karnawałową Magiczną Noc

GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA!!!